MIT METAL POWER, a.s.


Díky dlouholetým zkušenostem materiálových odborníků společnosti MIT METAL POWER, a.s. jste získali naprosto ideálního partnera pro dodávky kompletního sortimentu hutního materiálu a také výrobně dodavatelskou společnost zajišťující dodávky investičních celků nebo jejich částí.

Společnost MIT METAL POWER, a.s. Vám zaručuje dodávky širokého sortimentu ocelových trubek, dutých profilů, potrubního příslušenství, výkovků, plechů, profilové oceli, armatur, spojovacího materiálu, uložení, těsnění, výrobků dle výkresové dokumentace, a to v nejkratších dodacích lhůtách a odpovídající kvalitě, jak z našeho skladu v Mostě, Hulíně tak i ze skladů našich obchodních partnerů v celé Evropě i mimo Evropskou Unii. Veškerý servis dodávek je díky vypracovanému logistickému systému jednoduchý, rychlý a přehledný.

Specializací firmy MIT METAL POWER, a.s. jsou dodávky pro chemické, petrochemické, energetické a strojírenské provozy a zařízení. Dodávky lze plnit ve všech dostupných normách jako příklad uvádíme ČSN, DIN, ASTM, ASME, ISO, EN, GOST, NFA, API, BS a další. Splnění Vašich vysokých požadavků garantuje společnost také možností materiálového poradenství v přípravě projektů, ale také v oblasti realizace projektů jak jednotlivých položek tak kompletních dodávek technologických celků.

Společnost zaměstnává kvalifikované zaměstnance z řad technicko-hospodářských pracovníků, a tak čerpáme z vlastních výrobních a montážních kapacit. Jednou z priorit společnosti je rozvíjení a další vzdělávání vlastních zaměstnanců. Společnost při realizaci projektů a veškeré své činnosti klade velký důraz na dodržování kvality prováděných prací a dodávek, dodržování bezpečnosti práce a environmentálních zásad společnosti. Pro všechny oblasti činností jsou zpracovány velmi podrobné interní dokumenty detailně specifikující všechny procesy probíhající ve společnosti pro zajištění včasných a kvalitních dodávek a prací pro naše zákazníky. Všichni zaměstnanci jsou podrobně seznámeni s těmito procesy a řídí se jimi.

Filozofií naší společnosti je být zákazníkovi co nejvíce nablízku. Neustálá komunikace s našimi obchodními partnery a samozřejmě maximální spolehlivost a solidnost je našim krédem.

Těšíme se na spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

Společnost MIT METAL POWER, a.s.

About
About

Přidejte se k spokojeným klientům

Kontakt

Podporujeme

Lilie – centrum dramatické výchovy soukromé vzdělávací zařízení pro děti od 2 do 6 let Lilie – centrum dramatické výchovy soukromé vzdělávací zařízení pro děti od 2 do 6 let www.lilie-centrum.cz
Florbal Vsetín, z.s. Florbal Vsetín, z.s.žákovská a dorostenecká mužstva
  www.florbalvsetin.eu
Florbal Vsetín, z.s. Adorea - dobrovolnické centrum Vsetín, z. s.
  http://www.adorea.cz/
Masarykovo Gymnázium Masarykovo Gymnázium
 
 
https://www.mgvsetin.cz